Log In

Nowa usługa od Tauron Dystrubucja

Tauron Dystrybucja uruchomił dla klientów nowoczesną formę płatności elektronicznych za usługę przyłączenia do sieci energetycznej – poinformowała spółka w komunikacie przesłanym do portalu górniczego nettg.pl.

Klienci będą mogli teraz dokonać opłaty wykorzystując rozwiązania podobne do tych, stosowanych w sklepach internetowych.

– To pierwsza tego typu usługa oferowana przez operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce – podkreśla biuro prasowe spółki.

W ubiegłym roku Tauron Dystrybucja uruchomił nowoczesny portal przyłączeniowy. Dzięki niemu bez wychodzenia z domu, można elektronicznie złożyć wniosek o warunki przyłączenia oraz umowę o przyłączenie. Wprowadzony system umożliwia przekazywanie informacji zwrotnej o statusie sprawy i przesyłanie komunikatów w poszczególnych sprawach. Teraz dodatkowo spółka uruchomiła usługę szybkich płatności online.

– Tauron stale rozwija kanały komunikacji z klientami i wprowadza nowoczesne rozwiązania. Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne i dlatego wprowadzona została możliwość opłacenia przyłączenia do sieci energetycznej za pomocą szybkich płatności on-line. To rozwiązanie zbliżone do tych oferowanych w sklepach internetowych – czytamy w komunikacie.

System szybkich płatności online jest alternatywą dla tradycyjnych przelewów bankowych. Usługa polega na tym, że płatność przebiega niemalże w „czasie rzeczywistym”, co nie wymaga oczekiwania na zaksięgowanie przelewu przez bank. Jest dostępna 24h/dobę – niezależnie od pory dnia czy nocy, płatność trafia od razu do operatora.

Źródło: Portal górniczy

Autor: BAR

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px