Log In

Nissan Micra w limitowanych wersjach BOSE® Personal® Edition: perfekcyjna harmonia ekspresyjnego wzornictwa i dynamicznego dźwięku

  • Nissan Micra BOSE Personal Premium Edition oraz BOSE Personal Edition już w sprzedaży
  • System nagłośnienia BOSE Personal w wyposażeniu standardowym
  • Każdy egzemplarz z pakietem personalizacji wnętrza w kolorze pomarańczowym Energy, a nadwozia – pomarańczowym lub czarnym, w zależności od wersji

Nissan Micra BOSE Personal Edition, łączący najatrakcyjniejsze elementy wyrazistej stylistyki z wysoką jakością systemu audio, trafił właśnie do sprzedaży.

Ta wersja samochodu powstała dla uczczenia długofalowej współpracy Nissana z firmą BOSE, produkującą sprzęt audio wysokiej klasy. Jest to pierwsza edycja specjalna nowej, piątej generacji modelu Micra.

Głównym atutem samochodu jest dostępny tylko w modelu Micra system audio BOSE Personal. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom o znakomitych parametrach zapewnia on poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. W skład systemu wchodzą między innymi dwa wyjątkowe głośniki BOSE UltraNearfield™ wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Dźwięk z systemu audio BOSE Personal można ustawić z uwzględnieniem upodobań kierowcy. Funkcja BOSE PersonalSpace Control, dostępna poprzez ekran dotykowy systemu multimedialnego NissanConnect, umożliwia regulowanie poszczególnych opcji odsłuchu, począwszy od dźwięku precyzyjnie skupionego na przedniej części kabiny do dźwięku o znacznie szerszej, „otaczającej” charakterystyce.

Nissan Micra BOSE Personal Premium Edition jest oparty na flagowej wersji wyposażenia Tekna. Dostępny w kolorze czarnym Enigma lub szarym Gunmetal, jest dodatkowo standardowo wyposażony w pakiet personalizacji nadwozia Ultimate oraz pakiet personalizacji wnętrza — w obu przypadkach z dominującym kolorem pomarańczowym Energy. W stosunku do standardowego wyposażenia wersji Tekna, edycja specjalna oferuje dodatkowo reflektory LED, podgrzewane przednie siedzenia i dojazdowe koło zapasowe. W wyposażeniu dostępnym za dopłatą znalazły się z kolei system kamer 360° oraz pakiet bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą następujące systemy: automatyczny hamulec awaryjny z funkcją wykrywania pieszych, adaptacyjne światła drogowe, system ostrzegania i interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz czujnik deszczu.

Wersja BOSE Personal Edition bazuje na wyposażeniu Acenta i oferowana jest w kolorach czarnym Enigma, szarym Gunmental lub pomarańczowym Energy. Stylistyka zewnętrzna opiera się na pakiecie personalizacji Plus, a wnętrze zostało wzbogacone o elementy w kolorze pomarańczowym Energy. W porównaniu do standardowej specyfikacji wersji Acenta egzemplarze z edycji specjalnej wyposażone zostały dodatkowo w dojazdowe koło zapasowe oraz pakiet komfortowy, czyli automatyczną klimatyzację oraz tylną kamerę ułatwiającą parkowanie.

Pakiet personalizacji nadwozia, dostępny w obu wariantach limitowanej edycji, obejmuje pomarańczowe elementy wykończeniowe na zderzakach z przodu i z tyłu, boczne listwy, nakładki na lusterka boczne oraz 17‑calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich. Dodatkowym uzupełnieniem spersonalizowanego wyglądu BOSE Personal Premium są wysokiej jakości naklejki w kolorze anodyzowanej czerni i pomarańczowym na dachu oraz na pokrywie silnika. Wyróżnikiem limitowanych edycji są również specjalne emblematy BOSE Personal umieszczone na słupkach B.

Personalizacja wnętrza obu wersji obejmuje tapicerkę foteli z kolorowymi wstawkami oraz wyściółkę na wysokości kolan i panel deski rozdzielczej pokryte ekologiczną skórą w kolorze pomarańczowym. W wersji BOSE Personal Premium dodatkowo oferowane są eleganckie dywaniki podłogowe, nakładki ochronne na progi oraz podłokietnik między przednimi fotelami.

Obie limitowane edycje Nissana Micra są oferowane z trzycylindrową turbodoładowaną jednostką benzynową o pojemności 0,9 litra i mocy 90 KM. Silnik współpracuje z pięciobiegową przekładnią manualną. Pewne i komfortowe prowadzenie pojazdu zapewniają innowacyjne rozwiązania, takie jak aktywna kontrola ruchów nadwozia i aktywna kontrola toru jazdy.

Helen Perry, dyrektor generalna ds. małych samochodów w Nissan Europe, powiedziała: „Wprowadzenie do sprzedaży Nissana Micra BOSE Personal Edition jest hołdem dla wspaniałej pracy, jaką wykonały firmy Nissan i BOSE, starając się zaoferować rozrywkę audio na najwyższym poziomie w segmencie małych samochodów. To kolejne potwierdzenie naszego zobowiązania wobec klientów do zapewnienia wszystkim innowacji i emocji”.

Jens Groth, dyrektor ds. marketingu w Europie w BOSE Automotive Systems, dodał: „Nissan Micra BOSE Personal Edition to efekt realizowanej wspólnie z Nissanem pasji w zakresie zapewnienia znakomitego dźwięku w małym samochodzie. Osiągnięcie tego celu było możliwe tylko dzięki unikatowemu i innowacyjnemu podejściu. Nissan Micra BOSE Personal Edition jest połączeniem fascynujących doświadczeń audio z atrakcyjną stylistyką. Cieszy nas istotny wkład BOSE w powstanie tego świetnego samochodu”.

Promocyjna cena Nissana Micra BOSE Personal Edition w Polsce to 60 990 zł, a za wersję BOSE Personal Premium Edition trzeba zapłacić 66 990 zł. Oba modele dostępne są także w ramach atrakcyjnych ofert finansowania – w Kredycie Select, przy 30% wpłaty własnej, miesięczna rata wynosi odpowiednio 534 zł i 585 zł brutto, a w ofercie leasingowej Select, przy wpłacie początkowej 15%, 535 zł oraz 587 zł netto.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px