Log In

CITROËN WPROWADZA NA RYNEK ULTRALIMITOWANĄ SERIĘ INSPIROWANĄ MODELEM MY AMI BUGGY CONCEPT

Zaledwie kilka miesięcy po prezentacji My Ami Buggy Concept, który został pozytywnie przyjęty przez publikę, Citroën wprowadza ultralimitowaną edycję, bazującą na modelu koncepcyjnym. Na rynek trafi zaledwie 50 numerowanych egzemplarzy. Sprzedaż rozpocznie się 21 lipca pod adresem citroen.fr/ami#my_ami_buggy. Każdy klient otrzyma własną, ekskluzywną wersję czterokołowca, ponieważ w jego wnętrzu umieszczona zostanie płytka „My Ami BuggyULTRA SPECIAL LIMITED EDITION” z numeracją od 1 do 50. Płytka znajdować się będzie po prawej stronie deski rozdzielczej. W ten sposób oznakowany zostanie każdy egzemplarz. Wraz z nadejściem lata ekskluzywna edycja modelu Ami na pewno zachwyci fanów plażowania.

„Opinia publiczna bardzo entuzjastycznie zareagowała na zaprezentowany przez nas model My Ami Buggy Concept i wielu klientów zainteresowało się nim. Dzisiaj mamy przyjemność po raz kolejny tchnąć ducha tego modelu koncepcyjnego w model produkcyjny dzięki ekskluzywnej serii My Ami Buggy i po raz kolejny zaprezentować potencjał jego personalizacji. Brak drzwi i składany dach sprawiają, że My Ami Buggy daje kierowcy i pasażerowi więcej swobody i pozwala cieszyć się cichą jazdą w trybie elektrycznym” – powiedziałaLaurence Hansen, dyrektor Citroëna ds. strategii i produktu.

DUCH PRZYGODY – WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Elementy pochodzące z wersji My Ami Pop i Vibe sprawiają, że specjalna edycja My Ami Buggy jest ucieleśnieniem ducha przygody i pozwala czerpać przyjemność z okazywania własnego stylu.

Pierwsza rzecz, na którą zwrócisz uwagę, to nowy kolor nadwozia. Ciemny kolor khaki idealnie harmonizuje z duchem przyrody i dobrze pasuje do wersji modelu Buggy, która zachęca do wyjazdu z miasta i spędzenia czasu na łonie natury. Z wersji Pop i Vibe pochodzą również wzmocnienia przednich i tylnych zderzaków, przód pojazdu i obudowa świateł, nadkola i spojlery progowe, a także tylny spojler. Wszystkie te elementy nadają mu bardziej muskularny wygląd. Barwione na czarno elementy ochronne dodają modelowi pewności siebie i podkreślają jego solidność. Czarne wyposażenie to wizualna sygnatura tej wersji, która dobrze kontrastuje z zielenią nowej tonacji kolorystycznej.

Co więcej, wstawki w jasnym żółtym kolorze ożywiają nadwozie i nadają mu bardziej radosnego looku. Na przedniej płycie frontowej łączenia elementów konstrukcyjnych zostały podkreślone naklejkami w intensywnym żółtym kolorze. Tego samego koloru użyto w przypadku naklejek ze strzałkami kierunkowymi na nadkolach. Elementy techniczne – podobne do wykorzystywanych w lotnictwie elementów wskazujących różne funkcjonalności – tutaj pełnią funkcję czysto dekoracyjną.

Aby jeszcze bardziej podkreślić swoją osobowość, My Ami Buggy został wyposażony w 14-calowe perforowane złote obręcze kół z czarnymi dekoracyjnymi kołpakami, specjalnie przygotowanymi dla tej wersji. W środku koła znajduje się kultowe logo Citroëna. Taki rodzaj koła o wysokim kolorystycznym kontraście idealnie pasuje do nadwozia w kolorze khaki.

Płytę frontową można spersonalizować. My Ami Buggy stanie się jeszcze bardziej oryginalny przez dodanie na niej dowolnego komunikatu wybranego przez klienta. Zaprojektowano również pokrowiec ochronny, którego kolorystyka pasuje do koloru pojazdu.

CAŁKOWITA WOLNOŚĆ

Bliższe spojrzenie i widać brak drzwi i dach, który da się otworzyć, by móc jak najlepiej cieszyć się otoczeniem poza pojazdem, oddychać świeżym powietrzem i poczuć wiatr we włosach. Metalowe rury na zawiasach zastępują drzwi. Jeśli chodzi o składany dach, to jego górna część została wykonana z miękkiego materiału w szarym kolorze, który nawiązuje do modeli Mehari czy 2CV. Tkaninę, z której zrobiony jest dach, można zwinąć. Ma wysoką gęstość, jest wodoodporna i odporna na promienie UV, skutecznie ochroni kierowcę i pasażera przed promieniowaniem słonecznym i gorszymi warunkami pogodowymi. Plandeka jest przymocowana do otworu dachowego za pomocą zatrzasków. Można ją złożyć i w łatwy sposób przechowywać za siedzeniami.

OŻYWIONA ATMOSFERA NA POKŁADZIE 

Uzupełnieniem żółtych elementów dekoracyjnych nadwozia są niektóre elementy we wnętrzu My Ami Buggy, wykończone w tym samym kolorze. Podkreślają one praktyczność niektórych funkcjonalnych akcesoriów takich jak 3 schowki w desce rozdzielczej, haczyk na torbę oraz taśmy służące do otwierania schowków.

Siedzenia pokryte czarną techniczną tkaniną, ozdobione żółtymi przeszyciami, zapraszają pasażerów do zajęcia miejsca na pokładzie. Żółte detale zastosowano również na szwach i w podwójnych obramowaniu dywaników.

My Ami Buggy to obietnica ekscytujących przejażdżek pełnych przygód dla każdego wolnego ducha i miłośnika spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ten zadziorny pojazd będzie idealny na weekendy, wyjazdy nad morze lub na wieś.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px