Log In

KANGOO WŚRÓD ZWYCIĘZCÓW PROFESJONALNEGO TESTU FLOTOWEGO SKFS

Renault Kangoo Van E-Tech electric zwyciężyło w tegorocznej edycji Profesjonalnego Testu Flotowego SKFS w segmencie samochodów dostawczych, w kategorii samochody elektryczne (BEV). 

Od momentu wprowadzenia na rynek model ten jest dla Renault prawdziwym polem doświadczalnym w dziedzinie pojazdów elektrycznych, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i intensywnemu użytkowaniu pojazdów marki przez klientów flotowych, Renault może zaoferować nowe wydajne Kangoo Van E-Tech electric z najlepszym na rynku zasięgiem.

Model w wersji elektrycznej E-Tech jest dostępny dla klientów firmowych oraz indywidualnych, w wersjach zarówno dostawczych, jak i osobowych, w dwóch długościach. Auto można poddawać licznym przebudowom, zależnie od potrzeb.

Profesjonalny Test Flotowy jest projektem badawczym realizowanym od 2009 roku przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych i przeprowadzany przez doświadczonych fleet managerów, na co dzień zarządzających flotami o średnim nominale około 200 pojazdów. W teście biorą udział przedstawiciele wszystkich marek samochodowych posiadających oferty skierowane do klientów instytucjonalnych w Polsce. Celem testu jest wyłonienie samochodów, które w danym roku najlepiej odpowiadają potrzebom rynku flotowego, w kategoriach w podziale na segmenty oraz rodzaje napędów. Ranking Profesjonalnego Testu Flotowego jest ważnym wskaźnikiem przy podejmowaniu flotowych decyzji zakupowych.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px