Log In

Opcje personalizacji i pasja: nowy Juke Dynamic

  • Edycja specjalna miejskiego crossovera Nissana Juke, podkreślająca wyjątkowy charakter auta
  • Samochód jest dostępny w dwóch kolorach nadwozia, z czerwonym pakietem personalizacji w standardzie
  • Dodatkowe wyposażenie obejmuje nowe, wysokiej klasy fotele, częściowo pokryte skórą
  • Bogate wyposażenie standardowe jest oparte na wersji N‑Connecta

Nissan wprowadza nową edycję specjalną crossovera Juke, skierowaną do klientów, którzy chcieliby zademonstrować swoją osobowość poprzez odpowiednią stylizację pojazdu.

Juke Dynamic jest dostępny w dwóch kolorach nadwozia – czerwonym Magnetic i czarnym Garnet – z pełnym pakietem personalizacji w kolorze czerwonym w standardzie. W skład pakietu wchodzą dopasowane do koloru nadwozia elementy wykończenia przedniego i tylnego zderzaka, specjalne oprawy reflektorów, nakładki na lusterka boczne oraz imponujące 18‑calowe felgi ze stopów metali lekkich z kolorowymi wstawkami.

Sportowego charakteru dodają sylwetce tylny spojler w kolorze czerwonym oraz specjalne listwy stylizacyjne poprowadzone wzdłuż dolnych krawędzi drzwi. Te dwa elementy montowane są wyłącznie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w celu dodatkowego podkreślenia atrakcyjności modelu.

We wnętrzu Nissana Juke Dynamic znalazły się wysokiej klasy częściowo skórzane fotele kierowcy i pasażera z czerwonym wykończeniem, zapewniające jeszcze wyższy komfort, niż dotychczas. Nowa czerwona nakładka na lusterko wsteczne podkreśla charakter samochodu i ożywia wnętrze, harmonizując z konsolą środkową, obwódkami otworów wentylacyjnych i wykończeniem drzwi, gdzie również zastosowano jaskrawą czerwień. Uzupełnieniem tego stylu są czarne dywaniki z czerwonymi napisami „Juke”.

Juke w edycji specjalnej Dynamic jest oferowany z dwoma najchętniej zamawianymi silnikami do wyboru: benzynowym 1.2 DIG‑T o mocy 115 KM (zużycie paliwa 5,8 l/100 km; emisja CO2 130 g/km) oraz wysokoprężnym 1.5 dCi o mocy 110 KM (zużycie paliwa 4,1 l/100 km; emisja CO2 107 g/km).

Dynamic jest oparty na popularnej wersji wykończenia N‑Connecta, co oznacza bogate wyposażenie standardowe. Obejmuje ono między innymi system multimedialny NissanConnect z nawigacją, ekranem dotykowym 5,8”, tunerem radia cyfrowego DAB i kamerą cofania. Juke w limitowanej serii jest również wyposażony w elektrycznie składane lusterka boczne oraz inteligentny kluczyk i przycisk uruchamiania silnika.

Nissan Juke Dynamic w wersji z benzynowym silnikiem 1.2 DIG-T o mocy 115 KM kosztuje 75 400 zł, a z jednostką 1.5 dCi 110 KM 84 200 zł.

Nissan w Europie

Nissan posiada jedną z najbardziej kompleksowych ofert w Europie spośród producentów samochodów pochodzących z innych kontynentów. Firma zatrudnia ponad 17 000 osób w ramach swoich lokalnych działań w zakresie projektowania, badań i rozwoju, produkcji, logistyki oraz sprzedaży i marketingu. W ubiegłym roku w zakładach Nissana w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji wyprodukowano ponad 635 000 samochodów, w tym wielokrotnie nagradzane crossovery, pojazdy użytkowe oraz Nissany LEAF, najpopularniejsze samochody elektryczne na świecie. Ogłoszona niedawno przez Nissana wizja inteligentnej mobilności jest powiązana z realizowanym już celem całkowitego wyeliminowania emisji z pojazdów oraz śmiertelności w wypadkach drogowych. Takie kompleksowe podejście wyznacza kierunek prac nad nowymi produktami i technologiami, a najważniejsze decyzje firmy będą dotyczyły sposobów zasilania pojazdów, ich prowadzenia oraz integracji ze społeczeństwem. Nissan stara się zdobyć pozycję najbardziej pożądanej marki azjatyckiej w Europie.

Warsaw

Banner 468 x 60 px