Log In

DS Performance Line

W oparciu o analizę potrzeb konsumentów powstała nowa linia DS PERFORMANCE Line dostępna we wszystkich modelach DS. Charakteryzuje ją wyrafinowana i dynamiczna stylistyka, opracowana przez projektantów oraz inżynierów marki we współpracy z działem sportowym DS.

– Najlepszym źródłem inspiracji są dla nas nasi klienci. Niektórzy z nich, zwłaszcza „gentlemen drivers” lub „ladies drivers”, szukają samochodu będącego połączeniem sportowego charakteru i wyrafinowania. Stąd pomysł stworzenia samochodu w stylu GT – powiedział Éric Apode, dyrektor ds. produktów i rozwoju DS.

Zarówno DS 3, DS 3 CABRIO, DS 4, jaki i DS 5 – każdy z modeli należących do linii „PERFORMANCE Line” jest rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka. Wersja jest oferowana z czarnym dachem połączonym z określoną paletą kolorów nadwozia (7 kolorów w przypadku DS 3, 6 dla DS 4 i 5 dla DS 5). Nowe, duże koła w czarnym, lśniącym kolorze (17, 18 lub 19 cali, zależnie od modelu) z logo „DS” na karminowym tle dodatkowo podkreślają ekskluzywny charakter i osobowość tej wersji.

Naklejka na masce jest wykończona w kolorach karminowym, białym i złotym – czyli barwach DS PERFORMANCE.  Podobnie lusterka boczne i tylny spojler. Unikalne oznaczenia „DS PERFORMANCE Line” zdobią również przednie drzwi.

Wyrafinowanie i dbałość o szczegóły są kluczowymi wartościami marki DS. Ich doskonałą ilustracją jest stworzona specjalnie dla tej nowej edycji tapicerka z groszkowanej skóry i tkaniny Dinamica. Siedzenia zostały zdobione wewnętrznymi szwami w akcentach kolorystycznych: karminowym, białym i złotym. To kwintesencją unikalnego tapicerskiego know – how. Podobna, subtelna kombinacja kolorów zdobi również – w postaci przeszyć – wewnętrzną stronę drzwi, osłonę dźwigni zmiany biegów, koło kierownicy. A w DS3 i DS 5 także osłonę nad tablicą rozdzielczą. Ponadto oparcia przednich foteli wzbogacono ekskluzywnym dodatkiem w postaci wyszywanego napisu „DS PERFORMANCE Line”.

Warsaw

Banner 468 x 60 px