Log In

ElectrifyTheWorld: poznaj najlepiej sprzedający się samochód elektryczny na świecie

„Przewodnik po samochodach elektrycznych dla opornych”, którego poprzednie wydanie dotyczyło 70-letnich doświadczeń Nissana jako lidera inteligentnej mobilności, tym razem będzie poświęcony Nissanowi LEAF. Jest on nie tylko rewolucyjnym modelem wśród samochodów elektrycznych, ale także najlepiej sprzedającym się samochodem z takim napędem na świecie.

Pierwszy na świecie masowo produkowany samochód elektryczny — Nissan LEAF — został zaprojektowany od podstaw jako najbardziej efektywny, a przy tym dostępny cenowo samochód w historii: zero emisji, zero kompromisów.

Posiadacze ponad 270 000 sprzedanych dotychczas egzemplarzy modelu LEAF w ciągu ostatnich 6 lat pokonali po drogach całego świata łącznie ponad 3 miliardy kilometrów bez emisji spalin.

Odpowiada to 6 podróżom z Ziemi na Marsa i z powrotem. Nissan LEAF jest tym samym najbardziej udanym i najczęściej użytkowanym samochodem elektrycznym wszechczasów.

Nissan LEAF jest oferowany w 50 krajach na 4 kontynentach, od Ameryki po Azję. 77 680 egzemplarzy modelu sprzedano dotychczas w Europie.

Kolejna edycja „Przewodnika po samochodach elektrycznych dla opornych” będzie dotyczyła infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px