Log In

Polska elektromobilność – bariery wejścia [WIDEO]

– Zapewniam Państwa, że prezentacja nie będzie miała takiego pesymistycznego charakteru. Postaram się udowodnić, że bariery są do pokonania. Jeżeli mówimy o barierach to na początek dobrze by było, przyjrzeć się temu co właściwie o pojeździe elektrycznym wiedzą dzisiaj potencjalni użytkownicy. A okazuje się, jak widać z badania przeprowadzonego przez PwC w ubiegłym roku, wiedzą całkiem dużo. 83% badanych stwierdziło, że niewątpliwie zaletą pojazdu elektrycznego, jest to, że jest ekologiczny. – powiedział Tomasz Detka, ElectroMobility Poland, podczas swojej prezentacji pod tytułem Polska elektromobilność – bariery wejścia. 

– W dodatku zdajemy sobie sprawę, że pojazd elektryczny jest cichy i tanio można go zatankować. Byłoby zbyt pięknie, gdyby ten wzrost świadomości odbywał się na tej pozytywnej dla rozwoju pojazdów elektrycznych płaszczyźnie. Coraz więcej wiemy też o tym jakie są trudności. – dodał Tomasz Detka w dalszej części swojej prezentacji.

Zapraszamy do obejrzenia całego wystąpienia i zapoznania się z prezentacją.

[fvplayer src=”http://naszatve.pl/wp-content/uploads/2018/01/T_Detka_wystąpienie_II_Kongres.mp4″ splash=”http://naszatve.pl/wp-content/uploads/2018/01/Detka.jpg” width=”1280″ height=”720″]

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px