Log In

Margot Robbie, ambasadorka samochodów elektrycznych Nissana, zapowiada prezentację barw koncepcyjnego bolidu Formuły E podczas Salonu Samochodowego w Genewie

  • Margot Robbie, nominowana do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, po raz pierwszy osobiście poprowadziła livestream na portalu Facebook
  • Źródłem energii wydarzenia był nowy Nissan LEAF – ikona Inteligentnej Mobilności Nissana
  • Nissan, jako pierwszy japoński producent motoryzacyjny zadebiutuje w mistrzostwach FIA ABB Formula E

Margot Robbie, ambasadorka samochodów elektrycznych Nissana, podczas swojego pierwszego livestreamu na Facebooku zdradziła, że podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie Nissan pokaże barwy, pod jakimi ścigać się będą jego koncepcyjne bolidy w mistrzostwach Formuły E.

Ten livestream był unikalny także pod innym względem. Oto po raz pierwszy w historii wszystkie urządzenia wykorzystane do realizacji tego przekazu na żywo tj.: kamery
i oświetlenie, były zasilane tylko i wyłącznie przez baterie nowego Nissana LEAF.

W październiku ubiegłego roku Nissan ogłosił, że od sezonu 2018/19 dołączy
do rywalizacji w zawodach dynamicznie rozwijającej się Formuły E. Ta seria wyścigowa oparta o samochody elektryczne stanowi dla marki globalną platformę do budowania świadomości na temat Inteligentnej Mobilności Nissana, czyli koncepcji opartej na trzech strategicznych filarach definiujących na nowo sposób, w jaki pojazdy będą prowadzone, napędzane i zintegrowane z otaczającym środowiskiem.

Podczas organizowanego w październiku 2017 roku w Oslo wydarzenia Futures 3.0 Margot Robbie zapowiedziała Elektryczny Ekosystem Nissana, którego założeniem jest nie tylko transformacja sposobu, w jaki prowadzimy dziś samochody, ale też stylu życia. Ambasadorka ogłosiła także trzy pilotażowe projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Celem podejmowanych działań jest wykorzystanie umiejętności, pomysłowości i wiedzy ekspertów Nissana do zmniejszenia zjawiska ubóstwa energetycznego oraz do poprawy jakości życia na obszarach dotkniętych skutkami klęsk żywiołowych. Więcej informacji o tych projektach dostępnych jest tutaj.

Świat staje się coraz bardziej zelektryfikowany, a technologie coraz bardziej inteligentne. Nawet kamery podczas dzisiejszego nagrania były zasilane przez Nissana LEAF. Nigdy nie pomyślałabym, że takie rzeczy będą możliwe. W pewien sposób jest to naprawdę szalone, ale jednocześnie demonstruje, jak łatwo możemy zmienić zasady prowadzenia pojazdów czy nawet nasz styl życia. Wszystko po to, by stworzyć czystszy i bardziej zrównoważony świat dla nas wszystkich – powiedziała Margot Robbie.

Margot Robbie jest światowej sławy aktorką i producentką. W tym roku została nominowana przez Amerykańską Akademię Filmową w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za rolę Tonyi Harding w filmie „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” (2017).

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px