Log In

Nowy PEUGEOT RIFTER gotowy do akcji

To więcej niż nazwa. To powołanie.

Nowy PEUGEOT RIFTER wpisuje się w stylistykę najnowszych modeli marki – atrakcyjnych i wyróżniających się na tle innych. Nowy model zwraca uwagę zdecydowanie innowacyjną sylwetką. To samochód, który na co dzień potrafi stawić czoła przygodzie.

Jest udanym połączeniem rasowego stylu z mocną budową. Dzięki swoim cechom równie swobodnie czuje się w miejskiej dżungli co wśród naturalnych pejzaży.

Nowy PEUGEOT RIFTER wyposażony w PEUGEOT i-Cockpit®, zgodnie z obietnicą marki, zapewnia kierowcy intensywne doznania z jazdy i to w każdych warunkach. To absolutna nowość w tym segmencie.

PEUGEOT RIFTER zbudowany na nowej platformie podłogowej jest solidny i wytrzymały. Może stawić czoła nawet najbardziej wymagającym warunkom eksploatacji. Nowy model kultywuje tradycje uniwersalnych, modularnych i praktycznych samochodów. Będzie dostępny w dwóch długościach nadwozia, w wersji 5- lub 7-osobowej. Został wyposażony w mocne, wydajne silniki i technologie najnowszej generacji.

PEUGEOT RIFTER to rasowy łowca przygód, z którym każdy dzień staje się bardziej intensywny. To samochód – inspiracja dla tych, którzy lubią odkrywać świat na nowo każdego dnia.

„PEUGEOT zaskakuje i proponuje innowacyjne rozwiązania. Chcemy stać się najlepszym producentem oferującym samochody z wyższej półki skierowane do szerokiego grona odbiorców. Wraz z PEUGEOT RIFTER marka znacząco odnawia swoją ofertę. Proponujemy model, który perfekcyjnie łączy uniwersalność zastosowań z przyjemnością jazdy – znakiem firmowym PEUGEOT. Nowy PEUGEOT RIFTER o wyglądzie eleganckiego, rasowego obieżyświata to samochód z osobowością. To symbol wolności działania”.

(peugeot-media.pl)

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px