Log In

SERWISY CITROËNA DOCENIONE PO RAZ KOLEJNY!

W niezależnym badaniu „Wybór Kierowców 2018” najwyżej spośród europejskich marek oceniono autoryzowane serwisy Citroëna. Już po raz trzeci z rzędu Citroën triumfuje w tej klasyfikacji, zdobywając coraz wyższe noty wśród oceniających

Jako marka zorientowana na kierowców i nimi inspirowana, Citroën dba by hasło przewodnie „Inspired by You” dotyczyło nie tylko samochodów, ale także wszystkich oferowanych przez firmę usług. Jedną z najważniejszych z nich są autoryzowane serwisy. Jakość obsługi w ASO przekłada się na zadowolenie i satysfakcję właścicieli samochodów oraz ich przywiązanie do marki. Dowodem tego jest kolejne wyróżnienie zdobyte przez Citroëna w badaniu „Wyboru Kierowców”.

Podobnie jak w poprzednich edycjach „Wyboru Kierowców”, w kategorii autoryzowanych serwisów, ASO Citroëna zajęły pierwsze miejsce wśród marek europejskich i drugie ogółem. Najwyższą notę Citroënowi przyznało aż 68,5 proc. badanych – to lepszy wynik niż w ubiegłorocznym badaniu. W internetowych ankietach respondenci oceniali fachowość pracowników, skuteczność ich pracy oraz warunki cenowe przeglądów – we wszystkich tych dziecinach Citroën zyskał wysokie noty. Duże zaufanie do ASO francuskiej marki sprawia, że wielu kierowców Citroënów korzysta z usług autoryzowanych serwisów także po upływie fabrycznej gwarancji.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px