Log In

POLSKIE GWIAZDY RYWALIZOWAŁY W MITSUBISHI PODCZAS VIP CROSS 2018

W minioną sobotę, 16 czerwca, odbyła się 11. edycja VIP Cross- off-road gwiazd. Polskie gwiazdy zmierzyły się w jeździe po trudnym torze Ekstremalne 4×4 w specjalnie przystosowanych do tego terenowych samochodach Mitsubishi L200 Monster i Mitsubishi Pajero Adventure. Imprezie przyświecał cel charytatywny- zebrane fundusze zostały przekazane fundacji „Nadzieja” na rzecz chłopca, poszkodowanego w wypadku drogowym.

Tegoroczny VIP Cross zgromadził popularnych aktorów, dziennikarzy i artystów, którzy zmierzyli się w jeździe za kierownicami Mitsubishi L200 Monster i Pajero Adventure. W jazdach charytatywnych wzięli udział Aleksandra Radwan, Maja Hyży, Karolina Woźniak, Eliza Gwiazda, Iwona Węgrowska, Agata Sasinowska, Małgorzata Weremczuk, Cezary Żak, Robert Janowski, Karol Strasburger, Mateusz Banasiuk, Przemysław Saleta, Jan Kuron, Jakub Kucner, Robert Wieteska, Adam Krasko.

Impreza ma na celu promocję sportów motorowych i bezpiecznej jazdy. Wśród konkurencji znalazły się przejazdy w błocie i piachu oraz jazda na czas w alkogoglach, symulujących jazdę po alkoholu, co miało na celu ukazanie, jak bardzo jest to niebezpieczne.

Najlepsi okazali się Robert Janowski i Karol Strasburger. Na 2. miejscu znaleźli się Cezary Żak i Mateusz Banasiuk. Trzecie miejsce na podium zdobyła ekipa Karoliny Woźniak i Przemysława Salety, która dodatkowo jako jedyna przejechała perfekcyjnie głęboki rów z wodą- nie zakopali się w środku i nie używali wyciągarki.

Dzięki współpracy organizatorów z Fundacją „Nadzieja” zebrane fundusze zostały przekazane na rzecz 14-letniego Huberta- ofiary wypadku drogowego.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px