Log In

NOWY PEUGEOT PARTNER Osiągnąć niemożliwe

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, by móc codziennie ruszać w drogę z tym samym entuzjazmem, optymalnie wykorzystywać czas, mieć gwarancję bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdej sytuacji? Sięgnij po ofertę PEUGEOT, który wprowadza na rynek samochodów dostawczych nowego PEUGEOT PARTNERA.

Nowy model wyposażony w standardzie w PEUGEOT i-Cockpit®, rozwiązanie niespotykane dotąd w tym segmencie, oferuje nową jakość prowadzenia samochodu, która sprzyja produktywności w pracy.

PEUGEOT dokonuje tym modelem rewolucji w segmencie furgonetek. Proponuje bardziej wydajne i dynamiczne rozwiązania oraz zalety użytkowe, które idealnie łączą wszechstronność z przyjemnością jazdy, trwale wpisaną w DNA marki.

PEUGEOT PARTNER to nie tylko energetyczny styl. Ten praktyczny i elegancki model jest wyposażony w niespotykaną dotąd ofertę systemów wspomagania prowadzenia, tych samych co w najnowszych samochodach osobowych. Dwie najważniejsze innowacje to wskaźnik przeciążenia samochodu i system Surround Rear Vision, który za pomocą kamer zapewnia dobrą widoczność w martwym polu widzenia.

Nowy model idealnie wpisuje się wymiarami w segment furgonetek, oferuje wysoki komfort oraz bardziej niż kiedykolwiek praktyczną i modułową część ładunkową. To prawdziwe mobilne biuro, które zapewnia stymulujące i bezstresowe warunki pracy.

Każdy użytkownik znajdzie dla siebie konfigurację, która umożliwi mu sprawną pracę. Może to być wersja Grip dla klientów, którzy potrzebują solidnego samochodu do pracy w trudnych warunkach, lub wersja Asphalt dla tych, którzy spędzają dużo czasu za kółkiem.

Nowy PEUGEOT PARTNER wyzwala w użytkownikach ambicje i przedsiębiorczość, zwiększa ich możliwości działania. Pozwala osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe.

Tego jeszcze nie było w segmencie samochodów dostawczych!

Wnętrze kabiny nowego PEUGEOT PARTNERA zaskakuje wysokim standardem, dotychczas zarezerwowanym dla samochodów osobowych. Samochód jest wyposażony w nowe, przydatne i innowacyjne technologie, które ułatwiają bezpieczną i intuicyjną jazdę, a jednocześnie dostarczają kierowcy pozytywnej stymulacji.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px