Log In

Citroen – niezwykłe murale, obok których nie przejdziesz obojętnie

Przechadzasz się ulicami zabytkowego miasta, a na horyzoncie pojawia się coś takiego – prawdziwe dzieło sztuki ulicznej. Obok znakomicie wykonanych murali przedstawiających modele marki Citroen, nie można przejść obojętnie.

Chyba żadna inna marka samochodów nie ma tylu fanów co Citroen. Do szewronów przyciągają przede wszystkim bogata historia i niezwykłe modele samochodów. Sympatia do francuskiego producenta może objawiać się na bardzo wiele różnych sposobów, a jednym z nich jest sztuka. Na cześć Citroena powstają obrazy, rzeźby, a nawet malowidła ścienne. Łukasz, jeden z naszych czytelników, przysłał nam niezwykłe zdjęcia wykonane w Atenach, które są na to bardzo dobrym przykładem.

Murale przedstawiają pojazdy, które na stałe zapisały się w kanony motoryzacji, a mianowicie Citroena 2CV, HY oraz Ami6. Łukasz prawie nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy dostrzegł je podczas spaceru. Murale zdobią sklep z częściami do pojazdów Citroena. Trzeba przyznać, że jest to piękny sposób na zaznaczenie obecności szewronów w mieście 😉

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px