Log In

TAURON przyjmuje oświadczenia do 13 sierpnia

Termin składania oświadczeń, wynikających z ustawy o cenach energii, został przedłużony do wtorku 13 sierpnia. Jest to możliwe dzięki podpisanej przez Prezydenta RP znowelizowanej ustawie, która zmieniła pierwotny termin składania oświadczeń. 

Uprawnione podmioty, które złożą oświadczenie, w drugim półroczu 2019 roku będą miały ceny energii z 30 czerwca ubiegłego roku. Ze strony  internetowej TAURONA można pobrać wzór oświadczenia oraz opracowaną instrukcję, jak wypełnić oświadczenie. Należy pamiętać, że trzeba wpisać wszystkie punkty poboru energii oraz że oświadczenie musi być podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy. Jeżeli oświadczenie podpisuje pełnomocnik, trzeba też dołączyć pełnomocnictwo.

Dokumenty można przesyłać do TAURONA drogą pocztową lub dostarczyć do punktu obsługi klienta. Szczegóły dostępne są na stronie www.tauron.pl

Przypominamy, że gospodarstwa domowe nie muszą składać oświadczeń. Z mocy ustawy ceny energii elektrycznej dla klientów rozliczanych w grupie taryfowej G pozostają poziomie cen z 30 czerwca 2018 r. przez cały 2019 r.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px