Log In

Polska globalna innowacja w miejskiej e-mobilności

Przedstawię Wam projekt, który nie tylko kocham, ale w który zanim zdecydowałem się zainwestować grube własne pieniądze, zanim przekonałem inwestorów, żeby własne prywatne pieniądze również w niego włożyli, przeprowadziliśmy bardzo, bardzo dokładne przemyślenia, czy to da się sprzedać. Wyszło nam, że tak i to nawet bardzo. Zanim zacznę Was zachwycać chciałbym Was trochę postraszyć (…) a w każdym razie przedstawić trochę straszne liczby dla mnie – powiedział na wstępie swojej prezentacji Rafał Budweil z Triggo S.A.

Ile czasu spędzacie w ciągu roku w korkach dojeżdżając do pracy? Padło także pytanie o stopień wypełnienia samochodu pasażerami w drodze do pracy, stosunek masy własnej pasażerów do masy samochodu a także o ilość samochodów w ruchu drogowym poszukujących miejsc do parkowania. Skąd się wzięło Triggo? Odpowiedzi udzielił Rafał Budweil.

[fvplayer src=”https://naszatve.pl/wp-content/uploads/2018/01/R_Budweil_wystąpienie_II_Kongres.mp4″ splash=”https://ml3dmu4ptpha.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://naszatve.pl/wp-content/uploads/2018/01/Budweil_2.jpg” width=”1280″ height=”720″]

Prezentacja

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px