Log In

NOWE RENAULT CLIO

Renault ogłasza ceny katalogowe Nowego Renault Clio w Polsce. Od debiutu rynkowego w 1990 roku historia Clio to nieprzerwane pasmo sukcesów. Na całym świecie sprzedano blisko 16 milionów sztuk tego modelu! Clio, ulubiony samochód Francuzów, międzynarodowy bestseller, dwukrotny zdobywca tytułu Samochodu Roku w Europie, od swojego pojawienia się na rynku przez pięć kolejnych generacji było jednym z najbardziej kultowych miejskich samochodów. Dziś możemy zobaczyć nową odsłonę Clio – doskonałą ilustrację Nowej Fali Renault, która niesie z sobą kolejne innowacje. Nowy, bardziej wyrazisty i elegancki styl, wyrafinowane wnętrze z klasą to początek nowego cyklu i pierwsze wcielenie w życie nowego języka stylistycznego marki.

Nowy przód, który łączy zaawansowane technologie i dynamikę, nowy, całkowicie odmienny układ świateł, napięte, precyzyjne linie nadwozia sprzyjające wysokiej wydajności nadają Nowemu Clio bardziej wyrazisty charakter.

Również od strony technologii Nowe Clio odpowiada dzisiejszym gustom – wprowadzono cyfrowy zespół zegarów i wskaźników we wszystkich wersjach modelu. Jeśli chodzi o silniki, dysponuje bogatą ofertą na rynku w tej klasie – każdy znajdzie konfigurację, która będzie najlepiej odpowiadała jego potrzebom i wymogom epoki. Clio, dostępne od samego początku z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, dostosowywało z biegiem czasu swoją gamę silników, aby móc zawsze zaspokajać potrzeby i oczekiwania klientów poszukujących najniższego zużycia paliwa i najniższej emisji CO2. W 2020 roku, po raz pierwszy w swojej historii, Clio wzbogaciło się o wersję zelektryfikowaną i jest odtąd oferowane także z obowiązkowym w dzisiejszych czasach hybrydowym zespołem napędowym.

Obecnie Nowe Clio prezentuje tę samą filozofię ¬– idzie z duchem czasu, spełnia potrzeby szerokiego spektrum klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, i oferuje gamę wieloenergetycznych zespołów napędowych (benzynowych oraz z napędem LPG) z flagowym silnikiem E-Tech full hybrid o mocy 145 KM na czele. Łączy on dużą przyjemność jazdy z niskim zużyciem paliwa, które wynosi zaledwie 4,2 l/100 km. 

Nowe Clio będzie dostępne w trzech poziomach wyposażenia, w tym w nowej wersji esprit Alpine. 

Esprit Alpine wyróżnia się sportowym, eleganckim i zarazem zaawansowanym technicznie wyglądem, który dodaje intensywności charakteru nowemu modelowi i doskonale wpisuje się w założenia Renaulution.

Aby utrzymać się w czołówce swojej klasy, Nowe Clio jest oferowane z kompletną gamą technologii pokładowych ułatwiających użytkownikom podróżowanie i umożliwiających korzystanie z technologii cyfrowych w takim samym wymiarze, jak robią to na co dzień. Nowe Clio dzięki systemowi multimedialnemu Renault EASY LINK z łącznością bezprzewodową za pośrednictwem smartfona, ustawieniom systemu MULTI-SENSE i dwudziestu systemom wspomagania prowadzenia jest bardziej niż kiedykolwiek dotąd intuicyjne. To prawdziwy „samochód, który zapewnia pełnię życia”.

Renault ogłasza ceny katalogowe Nowego Renault Clio w Polsce

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px