Log In

RENAULT MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC OD PAŹDZIERNIKA WE FLOCIE TRAFICARA

Firma Traficar, świadcząca usługi wynajmu aut na kilometry, zakupiła 50 Megane E-Tech 100% electric. Od października samochód znajdzie się wśród pojazdów dostępnych we wszystkich 28 miastach, gdzie dostępny jest Traficar. Renault Megane E-Tech 100% electric zasiliło flotę Traficara, liczącą obecnie ponad 3000 samochodów, z czego 5% floty stanowią samochody elektryczne.

Renault Megane E-Tech 100% electric jest dostępne dla użytkowników mistrzów carsharingu, czyli takich, którzy przejechali w aplikacji Traficar co najmniej 500 km, a ich ocena jazdy wynosi co najmniej 4.0. Traficar ocenia użytkowników aplikacji mobilnej w autorskim systemie Safe Driving w trosce o zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy. Na ocenę składają się zarówno prędkość, jak i technika jazdy. Samochody będzie można wynająć i zwrócić w dedykowanych punktach.

Carsharing daje możliwość łatwego skorzystania z samochodu w razie potrzeby. To wygodny system wynajmu samochodu na własnych zasadach, gdzie płacimy wyłącznie za przejechane kilometry. Bez dodatkowych opłat za przewożenie pasażerów i bagaży, a także bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z ubezpieczeniem, badaniami technicznymi, paliwem lub energią elektryczną czy naprawami auta. W Traficarze cena wynajmu zawsze obejmuje również parking w strefie miejskiej. Zasięg, jaki pozostał na danym aucie, można łatwo sprawdzić w aplikacji. Przywilejem dla samochodów elektrycznych jest możliwość korzystania z buspasów.

Renault Megane E-Tech 100% electric to nie tylko nowoczesny design i niespotykane wrażenia z jazdy. To także 26 zaawansowanych systemów wspomagających prowadzenie, nowy poziom praktyczności, ergonomii i więcej przestrzeni. Atutem jest również modułowa konsola centralna z dużym ekranem dotykowym oraz systemem multimedialnym openR link z wbudowanymi usługami Google. 

Renault Megane E-Tech 100% electric, które zasiliło flotę Traficara to wersja techno z silnikiem EV60 220 KM optimum chargé, z pakietem winter, w pięciu kolorach: szary rafale, czerwony flamme, szary schiste, czarny etoile oraz niebieski nocturne. 

Spośród 50 zakupionych pojazdów część została wyposażona w pakiet driving assist, a część w pakietadvanced driving assist. Samochody są wyposażone w ładowarkę AC22, co jeszcze potęguje mobilność dzięki łatwości i szybkości ładowania na stacjach publicznych prądu zmiennego.

Zaletą pakietu winter są podgrzewane przednie fotele oraz przednie fotele z regulacją wysokości i elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego dla kierowcy. Pakiet driving assist obejmuje: system wspomagania parkowania tyłem, przodem i bokiem, asystenta zmiany pasa ruchu (BSI) z systemem kontroli martwego pola (BSW), system active driver assist (ADA), funkcję bezpiecznego wysiadania (OSE) oraz system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych (OSP/TSR). Na pakiet advanced driving assist składają się: cyfrowe lusterko wsteczne (smart rearview monitor), asystent zmiany pasa ruchu (BSI) z systemem kontroli martwego pola (BSW), system wspomagania parkowania tyłem, przodem i bokiem + system full park assist, kamera 3D 360 stopni, system wspomagania nagłego hamowania podczas jazdy do tyłu (R-AEB), system active driver assist (ADA), funkcja bezpiecznego wysiadania (OSE) oraz system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych (OSP/TSR).

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px