Log In

Pierwsza klientka odebrała samochód z nowatorskiego Volkswagen Home w Warszawie

• Volkswagen Home to unikatowe na skalę Europy miejsce sprzedaży samochodów
• już 22 osoby zamówiły samochód w Volkswagen Home
• pierwszym wydanym autem był najnowszy SUV – T-Roc

Volkswagen Home, który mieści się przy ul. Karolkowiej 30 na warszawskiej Woli, to jedyne takie miejsce prezentowania i sprzedawania nowych Volkswagenów w Europie. Domowy i niepowtarzalny klimat salonu Volkswagen Home uzupełnia wykończenie, którego kolorystyka, kształt i styl nawiązują do wyglądu detali w najnowszych modelach Volkswagena. Pierwszą osobą, która odebrała samochód zamówiony w Volkswagen Home jest Pani Magdalena. Jej wybór padł na T-Roca w wersji Advance ze 150-konnym benzynowym silnikiem.

„W Volkswagen Home zostałam tam miło i indywidualnie potraktowana, poświęcono mi dużo uwagi. Wybrałam T-Roc, najnowszego i najmniejszego SUV-a Volkswagena. Zawsze marzyłam o takim aucie. T-Roc jest ładny i nowoczesny zarazem. Ten samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania pod względem stylu i funkcjonalności. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia.” – powiedziała Pani Magdalena podczas odbioru wymarzonego T-Roca 1.5 TSI Advance.

150-konna jednostka napędowa T-Roca, którego wybrała Pani Magdalena jest wyposażony w aktywny system automatycznego odłączania dwóch cylindrów. Zasługą tego systemu jest niskie zapotrzebowanie T-Roca na paliwo, które średnio wynosi od 5,3 do 5,4 l/100 km.

Do seryjnego wyposażenia T-Roca w wersji Advance należą, między innymi, aktywny tempomat ACC (działający do prędkości 210 km/h) z automatyczną regulacją odległości oraz systemem obserwacji otoczenia Front Assist z funkcjami rozpoznawania pieszych i awaryjnego hamowania w mieście, system utrzymywania pasa ruchu Lane Assist, asystent podjazdu, czujniki parkowania z przodu i z tyłu (system Park Pilot), komfortowe fotele dla kierowcy i pasażera (obydwa z regulacją wysokości), elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne, multifunkcyjna i pokryta skórą kierownica.

Następne wydania nowych aut w Volkswagen Home będą miały miejsce już wkrótce. Do tej pory 22 osoby wybrały i zamówiły samochód właśnie w tym miejscu.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px