Log In

BMW i8 dołącza do floty The Peninsula Shanghai.

Goście 5-gwiazdkowego hotelu The Peninsula Shanghai będą mogli osobiście zapoznać się z niezwykłymi cechami BMW i8, jako że zarząd hotelu dołączył do swej floty ten innowacyjny sportowy samochód, który zdobył już tyle nagród. To kolejny krok w strategii BMW Group wspierającej ekologiczną mobilność – w tym przypadku ku obopólnej satysfakcji. The Peninsula Shanghai jest zaangażowany w ekologiczną działalność i zainstalował publiczne stacje doładowujące kompatybilne z wszystkimi elektrycznymi samochodami standaryzowanymi dla Chin.

Ten ruch jest częścią działalności BMW Group mającej na celu promocję mobilności elektrycznej w Chinach, w ramach której m.in. sprezentowano hotelowi Kempinski w Pekinie model BMW i3. BMW Group wspiera również tworzenie sieci publicznych stacji doładowujących, współpracując z lokalnymi przedsiębiorstwami takimi jak State Grid, Shanghai Electric Power, Expo Shanghai Group, Vanke Group czy Swire Group. Prywatni klienci także są wspierani w swych aktywnościach na tym polu – np. pierwsi nabywcy BMW i otrzymują w prezencie naścienne stacje szybkiego ładowania Wallbox. Autoryzowani dealerzy BMW i są zobowiązani do zapewnienia klientom BMW i dostępu do odpowiednich punktów ładowania.

Rolls-Royce, BMW i MINI są wykorzystywane w globalnej flocie sieci hoteli The Peninsula, więc dodanie do owej floty modeli BMW i podkreśla owocne partnerstwo między BMW Group a luksusową siecią hotelową.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px