Log In

Volkswagen wspiera kibiców polskiej reprezentacji

  • Volkswagen, podczas meczu towarzyskiego Polska-Holandia w Gdańsku, udostępni bezpłatne taksówki dla kibiców
  • 4 Volkswageny – trzy Caravelle i jeden Multivan – oklejone w biało-czerwone barwy będą wozić kibiców z Dworca Gdańsk Główny na Stadion Energa Gdańsk
  • do akcji włączyła się Zofia Klepacka, znakomita windsurferka i wielka fanka piłki nożnej, która razem z kibicami przyjedzie na stadion taksówką Volkswagena

Poznań, 30 maja 2016 r. – W związku z towarzyskim spotkaniem Polska-Holandia, ostatnim etapem przygotowań drużyny biało-czerwonych przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej we Francji, marka Volkswagen Samochody Użytkowe aktywnie włącza się w kibicowanie polskiej drużynie podczas meczu, który już 1 czerwca odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk.

Cztery duże vany Volkswagena – trzy Caravelle i jeden Multivan – oklejone w barwy narodowe, będą kursowały na trasie Dworzec Gdańsk Główny-Stadion Energa Gdańsk od godziny 17:00 do 21:00, aby ułatwić kibicom przemieszczanie się między dworcem PKP a stadionem. Pierwszego czerwca na trybunach gdańskiego stadionu zasiądzie komplet ponad 41 tysięcy kibiców, więc 9-osobowe Caravelle i 7-osobowy Multivan będą miały sporo pracy, aby dowieźć na stadion kibiców, którzy przyjadą do Gdańska pociągiem.

Aby dojechać do stadionu w komfortowych warunkach, wystarczy okazać bilet na mecz, zrobić zdjęcie z samochodem i umieścić je na Facebook’u oraz oznaczyć fanpage VWSU.

Biało-czerwone Caravelle i Multivan będą czekały na kibiców przed głównym wejściem na dworzec Gdańsk Główny.

1 Comment

  1. Darek

    Byłem, jechałem:-) zakochałem się w pięknej blond dziewczynie która nas obsługiwała..:-)

Warsaw

Banner 468 x 60 px