Log In

Nowy PEUGEOT Expert debiutuje na polskim rynku

Nowy PEUGEOT Expert wpisuje się w proces odświeżenia oferty marki i umacniania jej pozycji na rynku samochodów dostawczych.

Nowa stylistyka nadaje nowemu PEUGEOT Expertowi zdecydowany, atrakcyjny wygląd, podkreślający jego solidną i nowoczesną konstrukcję.

Model opracowany na zupełnie nowej płycie posiada wszystkie zalety modułowej platformy EMP2: kompaktowe wymiary, niską masę, wydajne silniki o emisji zaczynającej się na poziomie 133 g CO2/km i wysoką jakość. Po raz pierwszy w tym segmencie w ofercie pojawiają się nowe elementy wyposażenia, takie jak: bezdotykowo otwierane przesuwne drzwi boczne, pakiet Moduwork umożliwiający zmianę konfiguracji kabiny, Active Safety Brake, pakiet VisioPark 1 z kamerą cofania z funkcją Top Rear Vision, czy nawigacja 3D z modułem łączności sieciowej.

Nowy PEUGEOT Expert ma maksymalną ładowność 1400 kg i jest dostępny w trzech długościach – od 4,6 m do 5,3 m, w tym po raz pierwszy w wersji Compact. Nowy furgon PEUGEOT Expert , którego wysokość nie przekracza 1,9 m, znakomicie sprawdzi się w miejskich warunkach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nowy model uzyskał najwyższą ocenę: pięć gwiazdek w testach Euro NCAP.

Nowy PEUGEOT Expert pod każdym względem wyprzedza inne samochody o jedną generację!

Zbudowany na nowej platformie modułowej EMP2 PEUGEOT Expert powstał z myślą o potrzebach klientów biznesowych, oczekujących niezwykle sprawnych i ekonomicznych pojazdów. Nowy furgon PEUGEOT łączy kompaktowe wymiary zewnętrzne z maksymalną pojemnością,która jest ważnym kryterium w tym segmencie.

Warsaw

Banner 468 x 60 px