Log In

Stała cena prądu i pomoc medyczna w ofercie od PGE Obrót

Spółka PGE Obrót z Rzeszowa wprowadziła nową ofertę „Zdrowa energia PGE”. Klienci mają nie tylko zagwarantowaną stałą cenę energii elektrycznej, ale również pomoc medyczną i usługi elektryka.

We wtorek (12 lipca) rzecznik prasowy PGE Obrót Mariusz Majewski powiedział, że nowa oferta to kontynuacja dotychczasowej strategii sprzedażowej.

– Wciąż chcemy zwiększać atrakcyjność naszej oferty. W tym też kierunku rozwija się cały rynek. Wdrażamy oferty promocyjne i planujemy kolejne, tak aby potrzeby naszych klientów były zaspokajane, w jak najszerszym zakresie – dodał.

Majewski zaznaczył, że nowa oferta to gwarancja stałej ceny za energię elektryczną, nawet na trzy lata. Klienci otrzymują również pomoc medyczną i dodatkowo usługę elektryka.

Pomoc medyczna w nagłej chorobie lub wypadku
Rzecznik podkreślił, że pomoc medyczna obejmuje nieszczęśliwy wypadek lub nagłą chorobę.

– Ten wariant zawiera gwarancję zorganizowania i pokrycia kosztów związanych m.in. z dojazdem lekarza lub wizytą we wskazanej placówce medycznej, wizytą u lekarza specjalisty, diagnostyką obrazową, zabiegami rehabilitacyjnymi, transportem medycznym czy usługami konsultanta szpitalnego – powiedział Majewski.

Z kolei, usługa elektryka jest świadczona w przypadku wystąpienia u klienta PGE awarii instalacji elektrycznej i polega na zorganizowaniu oraz pokryciu kosztów m.in. dojazdu fachowca, przeprowadzenia czynności diagnostycznych, materiałów lub części użytych do naprawy.

Jak podkreślił Majewski, z oferty skorzystać mogą klienci indywidualni z segmentu gospodarstw domowych (taryfa G11, G12, G12w, G12n) z całej Polski.
– Oferta obowiązuje do 30 września 2017 roku i jest dostępna w dwóch wariantach stałej ceny – do końca września 2019 roku lub do końca września 2020 roku – stwierdził rzecznik.

Spółka PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Centrala spółki mieści się w Rzeszowie, a oddziały w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Lublinie, Skarżysku-Kamiennej i Zamościu. Obsługuje 5 mln klientów. W spółce pracuje ok. 1400 osób.

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px