Log In

Spółka Tarczyński po raz pierwszy klientem Energi Obrót

Energia Obrót podpisała z firmą Tarczyński umowę na sprzedaż energii elektrycznej na 2018 rok. Wolumen kontraktu to 39 GWh. Energia elektryczna zostanie dostarczona do trzech zakładów produkcyjnych klienta, w tym do jednego z najbardziej nowoczesnych w Europie – w Ujeźdźcu Małym k. Wrocławia.

Marka Tarczyński po raz pierwszy dołączyła do grona klientów biznesowych Energi Obrót. Obie firmy podjęły rozmowy handlowe na początku tego roku. Po wielomiesięcznych negocjacjach podpisały umowę, na mocy której Tarczyński zakupi od Energi Obrót 39 GWh energii elektrycznej. Zostanie ona dostarczona w przyszłym roku do zakładów przetwórstwa mięsnego, zlokalizowanych w dolnośląskim Ujeźdźcu Małym, lubuskiej Sławie i Bielsko-Białej – czytamy w komunikacie spółki.

– Kontrakt z tak znanym producentem wędlin i dużym graczem na polskim rynku jest dla nas niemałym sukcesem. To ważny krok w pozyskiwaniu kontrahentów branży przetwórstwa mięsnego. Cieszymy się, że negocjacje przyniosły oczekiwany przez obie strony sukces. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na partnerskie podejście do ich oczekiwań oraz na ofertę uszytą na miarę zarządzanych przez siebie biznesów. Gwarantujemy także najwyższe standardy obsługi. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyła nas Spółka Tarczyński. Choć to to pierwszy wspólny kontrakt, to dołożymy wszelkich starań, aby przerodził się w stałą współpracę – powiedział Błażej Krawczyszyn, Wiceprezes Energi Obrót, zarządzający sprzedażą rynku biznesowego.

Firma Tarczyński jest znanym polskim producentem wędlin drobiowych i wieprzowych. Posiada trzy zakłady produkcyjne. Największy z nich, zlokalizowany w Ujeźdźcu Małym jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie. Poza rynkiem polskim Spółka sprzedaje swoje produkty w 13 europejskich krajach, m. in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Szwecji i Danii. W 2013 roku Spółka zadebiutowała na rynku Giełdy Papierów Wartościowych uzyskując w wyniku emisji publicznej 45 mln zł.
Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px