Log In

PGE Obrót oferuje fotowoltaikę z kredytem zero procent

PGE Obrót przygotowało kompleksową ofertę fotowoltaiki obejmującą fachowe doradztwo, montaż i obsługę instalacji fotowoltaicznych połączoną z kredytem zero procent.

Propozycja „PV za dychę” kierowana jest do klientów indywidualnych zainteresowanych zakupem instalacji fotowoltaicznej na potrzeby własnego gospodarstwa domowego. W nowej ofercie PGE Obrót znajdują się instalacje o mocy od 5 do 9 kWp. 

– Przygotowaliśmy dla Klientów specjalną  ofertę  z bardzo atrakcyjnym kredytem zero procent na zakup paneli fotowoltaicznych. W pakiecie oferujemy także doradztwo, montaż, wysoką jakością urządzeń i obsługę instalacji fotowoltaicznych – mówi Jacek Brzeziński, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Oferta „PV za dychę” polega na wpłacie 10 tysięcy złotych przed montażem, a pozostałe koszty instalacji rozłożone są na 36 nieoprocentowanych rat [1]. 

Ponadto Eksperci PGE Obrót pomogą w formalnościach związanych z zawarciem umowy kredytowej z bankiem partnerskim AS Inbank S.A. oddział w Polsce.

W ramach oferty PGE Obrót proponuje klientom fotowoltaikę z całym pakietem jakim jest doradztwo, montaż i wsparcie w formalnościach. Na początku, doradcy i partnerzy PGE Obrót analizują profil energetyczny domu. Eksperci PGE Obrót przeprowadzają klienta przez wszystkie procesy związane z przygotowaniem, wykonaniem, a następnie użytkowaniem instalacji wraz z kompleksową gwarancją, obejmującą panele, falownik oraz usługę montażu. W ofercie PGE Obrót znajdują się również pompy ciepła i magazyny energii, które razem z ofertą fotowoltaiki stanowią kompleksowe rozwiązanie pozwalające w sposób optymalny wykorzystać produkowaną energię.

Jak można skorzystać z oferty „PV za dychę”? Wystarczy odwiedzić Biuro Obsługi Klienta PGE Obrót lub wypełnić e-formularz dostępny na stronie www.gkpge.pl.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px