Log In

Trwa wyprzedaż samochodów użytkowych Volkswagena wyprodukowanych w 2016 roku

• Z ofertą wyprzedaży można zapoznać się na stronie internetowej www.vwuzytkowe.pl
• Oferta dotyczy modeli Caddy, Amarok, T6 i Crafter
• Samochody dostępne są z rabatem do nawet 31.600 zł netto.

Trwa wyprzedaż aut oferowanych przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe. Oprócz wysokiego rabatu cenowego – dochodzącego nawet do 31.600 zł netto – Caddy, Amarok, Transporter, Multivan, California i Crafter są teraz dostępne z dodatkowymi korzyściami, które obejmują między innymi promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne czy CarePort Leasing 104%. Dla Klientów zainteresowanych użytkowaniem samochodu, a nie jego wykupem i posiadaniem po okresie finansowania, dostępny jest też promocyjny produkt Profit Lease z niską ratą miesięczną i ubezpieczeniem komunikacyjnym 1,9 procent.

Volkswageny Caddy wyprodukowane w 2016 roku są oferowane z rabatem kwotowym wynoszącym 9.500 zł netto. Amarok, Transporter, Caravelle oraz Multivan w wersji Trendline oferowane są z rabatem w wysokości 13.000 zł netto, a Multivan w wersjach Comfortline, Highline i PanAmericana oraz California są dostępne z opustem w wysokości 21.000 zł netto. Powyższe samochody oferowane są również z ubezpieczeniem komunikacyjnym, wynoszącym tylko 1,9 procenta. W wypadku zakupu samochodu za gotówkę lub na kredyt stawka ubezpieczenia wynosi jedynie 0,1 procenta.

Crafter, w zależności od wyboru formy finansowania jest oferowany z rabatem w wysokości 23 procent wartości auta (nawet 31.600 zł netto) lub z rabatem kwotowym, wynoszącym 24.000 zł netto. Pierwsza forma rabatu przysługuje klientom, którzy zdecydują się na zakup samochodu w ofercie leasingowej CarePort Volkswagen Leasing lub za pomocą leasingu w dowolnej innej firmie. Druga – dla klientów, którzy kupią Craftera za gotówkę lub na kredyt. Crafter dostępny jest także w promocyjnej ofercie Profit Lease. W każdym przypadku dodatkową korzyścią jest ubezpieczenie komunikacyjne, którego stawka wynosi jedynie 0,1 procenta wartości samochodu.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px